Säsongen är här!

Nu har vi öppet till julafton utan att stänga! (bortsett från Söndag 25e Aug)

Halligan är på gång och kommer presenteras i sin helhet inom kort.

Läs mer

Halligan Hösten 2019

OBS! Det kan fortfarande bli förändrigar i grupper, så håll lite utkik här. Men blir det förändrigar så kommer vi försöka få tag på er!
Starttiderna är första starten för gruppen. De flesta tider varierar men finns undantag i div 23 och 22 som är fasta!
Startdagar: Söndag 1 September, Måndag 2 September, Tisdag 3 September, Onsdag 4 September
Elitserien Ons 18:00 Div 4 Mån 18:00 Div 9 Mån 19:00 Div 14 Tis 20:00 Div 19 Sön 16:00
IBK Inte under 100 Skywalkers MatsHannu Soldattorpet
Bortalaget Dirty Dancing Team Dagens Dubbel HOLIS Familjejuvelerna
Faik 1 Flyers Steg för steg A-Son Allround
Team Tuba Powerbowlarna Stigs Måleri Quicksand Team Senap
LyckArn Team Hårfager 2xPeter RL:s Allfix Västerbo 3
Far o Söner Matz-Mikaelz KIF Bettika Mulligan 21:an
Superettan Ons 19:00 Div 5 Ons 17:30 Div 10 Sön 19:30 Div 15 Mån 19:00 Div 20 Tis 19:30
LFC Poolarna KalleX Kryzza Lungt Kommunal IF Moréns
Lindbergs BK Medins Ventilation Odenverken Falleralla Gråblå
PGG BK Bökeliakos Glory Bowl Linjeråtta Team ET
Team Ström Slit o Släng Amicorum Team Häger GT
Faik 2 X FMP Call and we play 2 Klot
Midsona Bra på annat Fxxk it dude, lets go bowling Jaså Friends
Div 1 Ons 20:00 Div 6 Tis 19:00 Div 11 Mån 20:00 Div 16 Sön 18:15 Div 21 Sön 18:30
Team Hellson Aspiranterna RickardLinnea Leksingarna Dom däringa!
Ljushövvena Kaos JAS Hunnarumpen Noll Koll
Pellviks Lila Tequila Dam 3 Klimparna Ost och Väst
Greven, Plast å ja Yrebodh PoM Tom & Fredrik SOLES
OliviaJossan Ottos pöjka Snittet Grevens Stor och liten
Unika Bollibompa Staten och Kommunalen Moderaterna FilipLucas
Div 2 Sön 17:30 Div 7 Sön 17:00 Div 12 Ons 19:30 Div 17 Mån 20:00 Div 22 Mån 18:00
Uffes Boys CA´s Bolos PT Milford The Sandflowers Vilhelms Double Up
JoRo Strikejärnen KIF Joker Les Miserabowls Mjuka Grabbar
Lorentzonz 1 The Sharks FFK Peltor Ullene
Sexstrike Lorentzonz 2 Team Akrawi JDS MEK-arna
Drei Trocaderos Frogs Rörit Söder pöjka ELA
KIF 97:an Med och utan H GoT LuMa Team Haaamen
Div 3 Tis 18:00 Div 8 Ons 18:30 Div 13 Sön 19:30 Div 18 Tis 18:30 Div 23 Sön 16:15
MIC Ersättarna Kör på det Vad hände Carlgrens
Bad Personal Modoiterna L.K.C V40 Bingo
CAST Nipples Ca´s Bolos AB Schakt o kanal Hinken och Palsternacksving
Elvärket Beijing Team Ålleberg Sköna Bönor Minglarna
Brynäsarna Inga Spärrar Flipp Flopp Två Äss Wibergs
Ehn-Holgersson Buffelvind Kitten & Fredde Stenrik Daniel Hernström / Annie

Hösten 2019

Våren 2019

Historik

Hösten 2018

Historik

Våren 2018

Historik

Hösten 2017

Historik

Våren 2017

Historik

Hösten 2016

Historik

Våren 2016

Historik

Hösten 2015

Historik

Våren 2015

Historik

Hösten 2014

Historik


X
X