Resultat Augusti, Great Wall of China
Plac.NamnKlubbTURBOSlagningHcpTotaltPoäng
1Magnus ArvidssonGötene BK102030113430
2Elias RickardssonBK Kyrk Skövde23593632106425
3Tony LorentzonOlicens26792630104620
4Simon AnderssonFalköpings AIK BK94225104219
5Anders RogwallJönköpings Kägelklubb27894919102518
6Rickard JohanssonBK Oden Falköping8882699217
7Håkan BeijbomFalköpings AIK BK8312994716
8Tobias ForsFalköpings AIK BK8831393515
9Peter ÖstenssonBK Viskan Borås8033192714
10Lennart JohanssonBK Oden Falköping7843291213
11Adam HenströmTeam Alingsås BC867789512
12Kim KarlssonTeam Mariestad BK2247623289011
13Lucas FjällborgBK Oden Falköping197864688810
14Tommy AndersenJönköpings Kägelklubb250829148859
15Jonny FritzonFalköpings AIK BK209766298828
16Karin RothGötene BK773268777
17Rickard KarlssonGötene BK199742328706
18Joakim RickardssonSkövde AIK BK198801158615
19Jan SunnercrantzBK Lidex225772228605
20Robin HultstenBK Kaskad20385128595
21Susanne ZakrissonBK Alley Team227737298535
22Sebastian LorentzonOlicens174721328495
23Tomas LorentzonOlicens221713328415
24Christer NäsströmFalköpings AIK BK712328405
25Roger AbrahamssonFalköpings AIK BK712308325
26Ann-Britt ÖstenssonBK Calluna Borås727258275
27Angelica LovrencicTeam Mariestad BK698328265
28Alexander LarssonTeam Pergamon BC19882108215
29Johan AlfssonBK Oden Falköping209720248165
30Pontus SunnercrantzBK WIK191694308145
31Leif LindqvistFalköpings AIK BK185739178075
32Kjell HelanderBK Oden Falköping693288055
33Joakim FritzonBK Oden Falköping661327895
34Roger JohanssonFalköpings AIK BK192668307885
35Ola AnderssonFalköpings AIK BK691237835
36Susanne JohanssonBK Oden Falköping223648327765
37Jerry SethGötene BK162678247745
38Jerry NejdJönköpings Kägelklubb698187705
39Stefan LundqvistBK Oden Falköping206691157515
40Anton AdolfssonTeam Alingsås BC21970377315
41Patrik FranzénJönköpings Kägelklubb150628176965
Månadsvinnare – Juni – Alcatraz
SpelareKlubbSlagning
1:aLucas FjällborgBK Oden Falköping943
2:aRobin JacobssonBK 64909
3:eMagnus ArvidssonGötene BK876
Månadsvinnare – Juli – Gateway Arch
SpelareKlubbSlagning
1:aRickard JohanssonBK Oden Falköping1036
2:aLucas FjällborgBK Oden Falköping1034
3:eKim KarlssonTeam Mariestad BK1016
Turbovinnare
SpelareKlubbSlagning
JuniPeter SvenssonHammarby IF259
JuliAnn-Charlotte NordvallBK Kåess293

Poängtabell

Resultat Juni – Alcatraz

Resultat Juli – Gateway Arch

Registrering här nedan

augusti 2021

05aug18:0019:30Sommartävling 2021 - Deltävling Augusti - 18:00 - Oljeprofil: Great Wall of China9 spelare har anmält sig23 Kvarvarande platser

05aug19:4521:00Sommartävling 2021 - Deltävling Augusti - 19:45 - Oljeprofil: Great Wall of ChinaBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

11aug18:0019:30Sommartävling 2021 - Deltävling Augusti - 18:00 - Oljeprofil: Great Wall of ChinaBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

11aug19:4521:00Sommartävling 2021 - Deltävling Augusti - 19:45 - Oljeprofil: Great Wall of ChinaBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

12aug18:0019:30Sommartävling 2021 - Deltävling Augusti - 18:00 - Oljeprofil: Great Wall of ChinaBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

12aug19:4521:00Sommartävling 2021 - Deltävling Augusti - 19:45 - Oljeprofil: Great Wall of ChinaBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

18aug18:0019:30Sommartävling 2021 - Deltävling Augusti - 18:00 - Oljeprofil: Great Wall of ChinaBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

18aug19:4521:00Sommartävling 2021 - Deltävling Augusti - 19:45 - Oljeprofil: Great Wall of ChinaBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

19aug18:0019:30Sommartävling 2021 - Deltävling Augusti - 18:00 - Oljeprofil: Great Wall of ChinaBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

19aug19:4521:00Sommartävling 2021 - Deltävling Augusti - 19:45 - Oljeprofil: Great Wall of ChinaBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

X
X