Resultat Juni, Boardwalk VS
Plac.NamnKlubbSlagningHcpTotaltPoäng
1Lucas FjällborgBK Oden Falköping132611332100
2Sven RudaFalköpings AIK BK111631130290
3Per-Erik ArnstålBK Oden Falköping111131129780
4Tobias BeijbomBK Oden Falköping121813129679
5Lucas AhlinBK Oden Falköping119714128178
6Mikael HermanssonBK Oden Falköping108832128077
7Christer NäsströmFalköpings AIK BK101432120676
8Roger AbrahamssonFalköpings AIK BK100032119275
9Rickard JohanssonBK Oden Falköping102925117974
10Mikael KarlssonFalköpings AIK BK98532117773
11Bosse LodFalköpings AIK BK98132117372
12Birgitta KarlssonFalköpings AIK BK96732115971
13Håkan BeijbomFalköpings AIK BK90929108370
14Lena DomarFalköpings AIK BK87832107069
15Jan KjellqvistKvänums BK86932106168
16Kjell HelanderBK Oden Falköping84932104167
17Jerry NejdJönköpings Kägelklubb93217103466


maj

25maj18:3020:30Deltävling Juni - 18:30 - Oljeprofil: Boardwalk V2 35 fot2 spelare har anmält sig30 Kvarvarande platser

26maj18:3019:30Deltävling Juni - 18:30 - Oljeprofil: Boardwalk V2 35 fot17 spelare har anmält sig15 Kvarvarande platser

juni

01jun18:3020:30Deltävling Juni - 18:30 - Oljeprofil: Boardwalk V2 35 fot1 spelare har anmält sig31 Kvarvarande platser

02jun18:3020:30Deltävling Juni - 18:30 - Oljeprofil: Boardwalk V2 35 fot1 spelare har anmält sig31 Kvarvarande platser

08jun18:3020:30Deltävling Juni - 18:30 - Oljeprofil: Boardwalk V2 35 fot2 spelare har anmält sig30 Kvarvarande platser

09jun18:3020:30Deltävling Juni - 18:30 - Oljeprofil: Boardwalk V2 35 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

15jun17:0019:30Deltävling Juni - 17:00 - Oljeprofil: Boardwalk V2 35 fot2 spelare har anmält sig30 Kvarvarande platser

15jun19:3021:00Ny profilDeltävling Juli - 19:30 - Oljeprofil: Middle Road V2 39 fot2 spelare har anmält sig30 Kvarvarande platser

16jun17:0019:30Deltävling Juni - 17:00 - Oljeprofil: Boardwalk V2 35 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

16jun19:3021:00Ny profilDeltävling Juli - 19:30 - Oljeprofil: Middle Road V2 39 fot2 spelare har anmält sig30 Kvarvarande platser

22jun18:3020:30Deltävling Juli - 18:30 - Oljeprofil: Middle Road V2 39 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

23jun18:3020:30Deltävling Juli - 18:30 - Oljeprofil: Middle Road V2 39 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

29jun18:3020:30Deltävling Juli - 18:30 - Oljeprofil: Middle Road V2 39 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

30jun18:3020:30Deltävling Juli - 18:30 - Oljeprofil: Middle Road V2 39 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

juli

06jul18:3020:30Deltävling Juli - 18:30 - Oljeprofil: Middle Road V2 39 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

07jul18:3020:30Deltävling Juli - 18:30 - Oljeprofil: Middle Road V2 39 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

13jul17:0019:30Deltävling Juli - 17:00 - Oljeprofil: Middle Road V2 39 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

13jul19:3021:30Ny profilDeltävling Augusti - 19:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

14jul17:0019:30Deltävling Juli - 17:00 - Oljeprofil: MIDDLE ROAD V2 39 FOT3 spelare har anmält sig29 Kvarvarande platser

14jul19:3021:30Ny profilDeltävling Augusti - 19:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fot5 spelare har anmält sig27 Kvarvarande platser

20jul18:3020:30Deltävling Augusti - 18:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

21jul18:3020:30Deltävling Augusti - 18:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

27jul18:3020:30Deltävling Augusti - 18:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

28jul18:3020:30Deltävling Augusti - 18:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

augusti

03aug18:3020:30Deltävling Augusti - 18:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

04aug18:3020:30Deltävling Augusti - 18:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

10aug18:3020:30Deltävling Augusti - 18:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

11aug18:3020:30Deltävling Augusti - 18:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

17aug18:3020:30Deltävling Augusti - 18:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

18aug18:3020:30Deltävling Augusti - 18:30 - Oljeprofil: Dead mans curve V2 43 fotBli den första att anmäla sig32 Kvarvarande platser

X
X